V Tachově proběhla akce Pojď hrát hokej

Dne 20.9.2018 proběhla na zimním stadionu v Tachově akce Pojď hrát hokej.Akci v našem klubu navštívilo 10 nových dětí.Jsme moc rádi,že akci v našem klubu navštívil bývalý vynikající hokejový reprezantant a mistr světa Jiří Kučera.

Děti jsme přivítali a uvedli na stadion.Po celou dobu registrace panovala velmi příjemná atmosféra.Trenéři našeho klubu informovali rodiče a děti o celém programu.Po registraci proběhla prezentace našeho klubu,kterou vedl Mgr.Pavel Hrůša.Současně s prezentací proběhla s dětmi ukázka přípravy mimo led.Děti si vyzkoušely např.hry nebo zábavná cvičení.Po této zábavné části přišlo to na co všichni netrpělivě čekali a to začátek ukázkové tréninkové jednotky.V očích malých dětí bylo vidět velké očekávání a napětí.Celý hodinový ukázkový trénink proběhl v příjemné a radostné atmosféře.Děti si vyzkoušely zábavné hry na ledě,základy tréninku bruslení a hru.Tréninková jednotka byla zakončena radostným pokřikem a společnou fotografií.