Rozloučení předsedkyně klubu HC Tachov

Dobrý den všem,
chtěla bych se s Vámi touto cestou rozloučit jako předsedkyně klubu HC Tachov. Již delší dobu jsem připravovala svůj odchod z klubu, nyní jsem tedy oficiálně ukončila své 11-ti leté působení v HC Tachov.
Velmi děkuji za Vaši dlouhodobou podporu a spolupráci. Jsem ráda, že jsem se s Vámi potkala, a že jsem měla tu čest s Vámi spolupracovat. Děkuji za všechny ty roky a přeji klubu i Vám všem mnoho úspěchů v dalších letech.
Děkuji za krásné dárky.
Zatím není oficiálně jmenován můj nástupce, bude zvolen na schůzi výboru klubu v 18.3.
Určitě Vás ráda potkám v "normálním" životě již jako Eva Hrůšová.